BetGames w STS – zakłady na gry hazardowe

Lubicie gry karciane, ale znudziło Was tradycyjnie granie? Możecie spróbować czegoś innego – zgadywania i obstawiania wyniku karcianej gry. Typuje się wyniki symulowanych gier – pokerabakarata i wojnęSTS BetGames to innowacyjny produkt znanego bukmachera. W pełni legalny i zgodny z Ustawą o grach hazardowych.

Spis treści
[Rozwiń]

Czym są gry karciane BetGames?

Betgames STS to legalne zakłady na gry karciane, takie jak:

 • poker,
 • wojna,
 • bakarat.

STS, największy polski bukmacher, wprowadził do oferty internetowej zakłady bukmacherskie BetGames w 2020 roku. Choć jest to rodzaj zakładów wzajemnych zdecydowanie bardziej przypomina gry kasynowe. Jakie są zasady gry, jak grać w STS Betgams TV? Czy jest bonus bez depozytu - freebet w STS BetGames i promocje? Sprawdźcie!

W Betgames STS różne są rodzaje zakładów na daną rozgrywkę. Przykładowo w pokerze można obstawiać, który z graczy będzie miał najlepszy układ po wylosowaniu trzech kart. Można typować tak, jakby grało się samemu - bazując na wiedzy i doświadczeniu, no i oczywiście szczęściu - jak to w kartach bywa. Innym typem zakłady jest np. możliwość obstawienia, która karta zostanie wyciągnięta następna - czarna czy czerwona. Przypomina to już bardziej ruletkę czy rundę gamble w automatach do gry, gdzie wygrana oparta jest tylko na przypadkowości.

BetGames bonus - kod promocyjny 2023

Z naszym kodem FREEBONUS otrzymacie kilka bonusów na start! Pamiętajcie, aby kliknąć w powyższy kupon i zarejestrować się wpisując kod w odpowiednie miejsce. Bonusy powitalne, które możesz otrzymać to:

kod promocyjny sts
 • zwrot stawki pierwszego zakładu do 100 PLN w przypadku przegranej (z naszym kodem),
 • 600 PLN od trzech depozytów,
 • 60 PLN za wykonanie zadań związanych z trzema depozytami.

Jak widać już na początek naszej przygody z tym bukmacherem otrzymamy specjalny bonus na gry karciane - zakład bez ryzyka, cashback na ofertę sportową, cashback na wirtuale oraz do 600 zł więcej, jeśli dokonamy trzech depozytów w określonym czasie (30 dni od rejestracji konta).

STS bonus od wpłaty został podzielony na trzy różne promocje - każda z nich o różnej wysokości. Poniżej przeczytajcie o warunkach każdego z nich.

Aby skorzystać z zakładów bukmacherskich na BetGames, należy zarejestrować się u bukmachera - najlepiej z naszym kodem promocyjnym STS, czyli FREEBONUS, ponieważ otrzymacie wtedy dodatkowe środki (wyższe niż w ofercie standardowej).

Istotna jest również kolejność odbierania bonusów i właściwy obrót, który jest niezbędny do wypłaty przyznanych przez bukmachera środków. Oto kolejność i warunki:

STS bonusZasady obrotuCzas na obrót
Bonus 100% do 300 PLN od 1. wpłaty obrót 1x depozyt, m.in. kurs 1.85
obrót 2x bonus,
min. kurs 1.91
90 dni od wpłaty
Zakład bez ryzyka 100 PLN
(z kodem)
Brak wymaganego obrotu (jeśli pierwszy zakład jest z konta depozytowego) lub 2x kurs min. 1.91 (jeśli pierwszy zakład jest z konta bonusowego) - można go wykorzystać na zakłady Betgamesbez limitu czasowego
Bonus 50% do 500 PLN od 2. wpłaty obrót 1x depozyt, m.in. kurs 1.85
obrót 2x bonus,
min. kurs 1.91
90 dni od wpłaty
Bonus 50% do 700 PLN od 3. wpłatyobrót 1x depozyt, m.in. kurs 1.85
obrót 2x bonus,
min. kurs 1.91
90 dni od wpłaty
Bonus za wykonanie 6 zadań związanych z depozytamiobrót 2x bonus,
min. kurs 1.91
90 dni

BetGames STS warunki bonusów

Poznaliście już kolejność wykorzystania bonusów - teraz przedstawimy Wam dokładne warunki każdej ze startowych promocji.

STS bonus od wpłaty

Bonus STS bonus od depozytu składa się z trzech części.

 • bonus od 1. wpłaty – otrzymasz 100% więcej do 300 PLN (jeśli wpłacisz 300 PLN, dostajesz 300 PLN bonusu, jeśli wpłacisz powyżej 300 PLN także dostanie 300 PLN)
 • bonus od 2. wpłaty – otrzymasz 50% do 500 PLN (jeśli wpłacisz 400 PLN otrzymasz 200 PLN, jeśli 1000 PLN i więcej, dostajesz 500 PLN bonusu) 
 • bonus od 3. wpłaty – otrzymasz 50% do 700 PLN (jeśli wpłacisz 400 PLN otrzymasz 200 PLN, jeśli 1400 PLN i więcej, dostajesz 700 PLN bonusu) 

Aby wypłacić środki przyznane w ramach bonusów od wpłat należy dokonać nimi obrotu w określonym czasie. Wszystkie trzy depozyty należy wpłacić w ciągu 30 dni od rejestracji, a obrotu depozytem i obrotu bonusem dokonać w ciągu 90 dni od wpłaty.

W przypadku każdego z trzech bonusów od wpłaty wymagany jest obrót:

 • jednokrotny obrót depozytem z kursem m.in. 1.85
 • dwukrotny obrót bonusem z kursem m.in. 1.91

Istotny jest także fakt, że bonus za pierwszą wpłatę jest przyznawany automatycznie (po wpłacie depozytu trafia on na konto bonusowe), bonus za drugą i trzecią wpłatę przyznawany jest po dokonaniu obrotu (lub nie) bonusem od 1. wpłaty, ale wymaga kliknięcia w przycisk “odbierz bonus”.

Poniżej opiszemy wszystkie z trzech gier karcianych dostępnych w ramach zakładów BetGames oraz opiszemy ich zasady.

STS cashback - zakład bez ryzyka na karty

Wpłaciliście już pierwszy depozyt? Jeśli tak, to oprócz bonusu od pierwszej wpłaty możecie skorzystać także z cashbacku w STS o wartości 100 zł na pierwszy zakład. Co istotne na tym etapie, musicie zwrócić uwagę na to, z jakiego konta jest on zawierany. Jeśli z konta depozytowego to nie wymaga on obrotu, jeśli z konta bonusowego (na którym są środki z bonusu od pierwszej wpłaty) to wymagany jest dwukrotny obrót po kursie min. 1.91.

Jakie są warunki dotyczące pierwszego zakładu, aby spełniał on warunki promocji? Oto one:

 • w formularzu wpisujesz kod FREEBONUS (najlepiej skorzystaj z czerwonego przycisku w tym artykule, a pole kodowe w formularzu wypełni się samo)
 • wpłacasz pierwszy depozyt min. 50 zł, a najlepiej 114 zł, wtedy z korzystasz z maksymalnego zwrotu
 • postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za środki własne lub bonusowe (lepiej za własne, bo wtedy nie ma wymogu obrotu) na zakłady sportowe prematch i live, na sporty wirtualne i gry karciane
 • jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki kuponu pomniejszoną o 12-proc. podatek
 • zwrot zostanie przyznany do 24 godzin od rozliczenia zakładu (jeśli był postawiony za środki własne, to zwrot trafi na konto depozytowe, jeśli za bonusowe - na konto bonusowe i należy nim obrócić 2 x po kursie min. 1.91, aby wypłacić)

Extra bonus za wykonanie zadań

Podstawowymi warunkami otrzymania tego bonusu są

 • wpłata 3 depozytów
 • wykonanie zadań, w tym zadania związanego z Betgames

Możliwość wykonania zadań aktywowana jest po każdej wpłacie, ale możliwe jest także dokonanie 3 wpłat od razu, a następnie wykonanie zadań w dowolnej kolejności.

Zadania po 1. wpłacie

 • Zagraj kupon w aplikacji za min. 15 zł. po kursie min. 1,91
 • Zagraj kupon z co najmniej 1 zdarzeniem z zakładów przedmeczowych za co najmniej 15 zł po kursie min. 1,91.

Zadania po 2. wpłacie

 • Zagraj kupon live za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91
 • Wytypuj kupon z min. 1 zdarzeniem z oferty Betgames za min. 15 zł po kursie kuponu min. 1,91.

Zadania po 3. wpłacie

 • Obstaw kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za min. 15 zł po kursie kuponu co najmniej 1.91
 • Zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem e-sportowym za min. 15 zł po kursie co najmniej 1,91.

Ważne! Aby otrzymać bonus należy wykonać wszystkie zadania. Jeśli wykonamy tylko część nie otrzymamy bonusu.

Warunki extra bonusu 60 zł za zadania to:

 • należy wykonać wszystkie zadania
 • zadania należy wykonać za środki depozytowe, nie bonusowe
 • brak minimalnej kwoty depozytu, która uprawnia, aby móc wykonać zadania
 • na wykonanie zadań i odbiór bonusu jest 30 dni od rejestracji
 • w ciągu 90 dni należy trzykrotnie obrócić bonusem 60 zł na kuponach z kursem min. 1,91
 • do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów
 • do obrotu bonusem nie są zaliczane stawki: kupony Maxikombi, kupony z zakładami z oferty Hity Dnia, Zakłady Bezpieczne, kupony na Betgames, kupony wypłacone przez CASH-OUT.

STS BetGames - zasady

Chociaż wszystkie gry różnią się między sobą, to mają kilka cech wspólnych. Po pierwsze odbywają się one w czasie rzeczywistym. Po drugie typowanie zakładów działa na tej samej zasadzie - należy zalogować się na konto STS, dokonać depozytu, wybrać kategorię zakładu oraz wynik, a następnie wybrać stawkę, czyli kwotę za jaką chcesz zagrać i postawić zakład.

Pierwsza runda zakładów pokera, wojny i bakarata rozpoczyna się przed rozdaniem kart. Można więc stawiać zakłady na jeden lub kilka możliwych wyników. Druga runda następuje, gdy zostaną rozłożone pierwsze karty (w przypadku pokera) lub jednak karta (w przypadku wojny i bakarata) i po odnowieniu kursów. Uczestnicy mogą stawiać zakłady na każdym etapie rozgrywki, na te same lub inne wyniki więcej niż jeden raz. Kolejne rundy są już zależne od rodzaju gry, po kolejnym dodaniu kart i zmianie kursów. Następnie przedstawiane są wyniki rozgrywki, a na ekranie wyświetlany jest zwycięzca.

Betgames STS Poker

Tak jak Texas Hold'em, krupier rozkłada dwanaście kart. Każdy z sześciu graczy ma więc po dwie otwarte karty. Następnie krupier rozdaje łącznie 5 wspólnych kart. Wygrywa ta osoba, która ułoży najmocniejszy układ składającego się z pięciu kart spośród dwóch otwartych i pięciu na stole. 

Poker w BetGames
BetGames - gra w pokera

Przedstawmy zasady obstawiania pokera na podstawie powyższych dwóch zdjęć. Otóż na pierwszym zdjęciu widać krupierkę, która rozdała po dwie karty każdemu z sześciu graczy. Pierwszy gracz z dwoma "dziewiątkami", a więc parą na ręce ma w tym momencie największe szanse na zwycięstwo, stąd też kurs jest najniższy. Na kolejnym zdjęciu krupierka dobrała już trzy kolejne karty - asa pik, damę kier i siódemkę pik. Tym samym zmieniły się układy. Pierwszy gracz się wycofał, z kolei najlepszy układ ma w tym momencie piąty gracz, z kursem na wygraną 1.63. Co prawda ma on wciąż tylko jedną parę, ale za to "asów". Parę "dam" ma natomiast szósty gracz, z kursem na wygraną 4.77. Oczywiście - jak to w pokerze - kolejne dwie karty mogą wszystko zmienić. Wystarczy np., że dojdzie "siódemka", a czwarty gracz będzie miał "trójkę".

Oprócz typowania, kto zwycięży rozgrywkę można także stawiać zakłady na to, jaki układ będzie zwycięski - np. jedna para, full, kareta, kolor itp. Po lewej stronie ekranu widać wszystkie układy i kursy na nie.

Poker STS BetGames w języku polskim

W drugiej połowie 2020 roku STS wprowadził do oferty BetGames "polski stół" z pokerem. Gracze mogą obstawiać zakłady w rozgrywce z polskim krupierem (do tej pory dostępne były jedynie stoły z krupierami mówiącymi w języku angielskim). Zasady gry są takie same, jak opisaliśmy powyżej, różnica jest jedynie w języku rozgrywki. Innowacją jest natomiast interakcja krupiera z graczami aktywnymi na czacie gry oraz dedykowany wystrój studia.

Bakart

Bakarat - BetGames

W odróżnieniu od pokera, w bakaracie biorą udział dwie osoby - krupier i gracz. Pierwszy z nich rozdaje po jednej karcie - kolejno graczowi, a następnie sobie. Wygrywa ta osoba, która z dwóch (a w szczególnych przypadkach, np. remisu - z trzech) kart będzie miała wynik "dziewięć" lub najbliższy tej liczbie.

Wartości kart od 2 do 9 liczone są jako liczba punktów tej karty, dziesiątki, walety, damy i króle - liczone są jako 0 punktów, a as jako 1. Jeśli gracze będą mieli układ kart wyższy niż "dziewięć", a więc np. "dwanaście", liczona jest druga cyfra, więc w tym przypadku "dwa". Remis wypada wtedy, gdy uczestnicy zdobędą taką samą liczbę punktów. Z kolei gdy obaj uczestnicy będą mieli wynik równy lub mniejszy niż "pięć", dokładana jest trzecia karta.

Zakłady na bakarata dotyczą też samych kart, np. że będzie więcej czerwonych kart w rozdaniu czy że np. następna karta będzie czarna.

Wojna

Wojna w BetGames

W tej grze także bierze udział dwóch uczestników - gracz i krupier. Karty są rozdawane po jednej, a gracz zawsze otrzymuje pierwszą kartę. Wygrywa ta osoba, której karta okaże się wyższa (asy są najwyższe, dwójki najniższe). Wojna ma miejsce gdy obu graczy otrzymają karty o takiej samej wartości. W ramach wojny można też obstawiać zakłady na najbliższą kartę - będzie czerwona, czarna, będzie kierem, pikiem, będzie wyższa niż 8 itp. W przypadku remisu gracze, którzy postawili zakłady na ten wynik, otrzymują wygraną.

FAQ - BetGames STS opinie i pytania

STS to legalny, największy bukmacher, działający w Polsce. Star-Typ Sport Sp. z o.o. została założona w 1997 roku, a główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Katowicach. Posiada licencję Ministerstwa Finansów.  Wszystkie zakłady oferowane przez STS, w tym także BetGames, są w pełni legalne.

BetGames jest to rodzaj zakładów wzajemnych, który przypomina gry kasynowe. Typować można zakłady na gry symulowane – pokera, bakarata i wojnę. Chodzi o to, aby obstawić prawdopodobny wynik rozgrywki gracz – krupier.

W BetGames są dostępne trzy kasynowe gry karciane: poker (w języku polskim i angielskim), bakarat i wojna.

Zasady BetGames są proste, należy obstawić prawidłowy wyniki rozgrywki karcianej. Typowanie odbywa się w czasie rzeczywistym. Należy zalogować się na konto STS, dokonać depozytu, wybrać kategorię zakładu oraz wynik, a następnie wybrać stawkę i postawić zakład. Uczestnicy mogą stawiać zakłady na każdym etapie rozgrywki, na te same lub inne wyniki więcej niż jeden raz. Kolejne rundy są już zależne od rodzaju gry, po kolejnym dodaniu kart i zmianie kursów. Następnie przedstawiane są wyniki rozgrywki, a na ekranie wyświetlany jest zwycięzca.

STS oferuje możliwość szybkiej rejestracji (tzw. konto tymczasowe), które pozwala na grę, ale nie możemy wypłacić wygranych pieniędzy. Aby założyć konto, należy podać adres e-mail, ustawić hasło, podać numer telefon komórkowego. Istotnym krokiem na tym etapie rejestracji jest wpisanie naszego specjalnego kodu FREEBONUS, z którym otrzymacie dodatkowe bonusy. Trzeba też zaakceptować zgody i oświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *