Gry karciane z polskimi krupierami ♥♠ Sprawdź Total Games!

Alice in Wonderland online

⚠️ PONIŻSZA GRA TO WERSJA DEMO. NIE WYGRASZ PIENIĘDZY ANI NAGRODY RZECZOWEJ! MIŁEJ ZABAWY!

W tej grze nikt nie przegrywa. Dzięki 243 kombinacjom wygrywającym każde kręcenie daje zwycięstwo. To dzięki Alicji i jej zaczarowanym przedmiotom. Zagraj na tym automacie za darmo bez rejestracji. Kliknij w grę powyżej i przenieś się do magicznej krainy.

Spis treści
[Rozwiń]

Alice in Wonderland online

alice in wonderland

Alice in Wonderland online to 5 bębnowy automat, który daje nam aż 243 szanse na wygraną. Zachwyca też grafika. Tradycyjnie BF Games bardzo dużą wagę przyłożyło właśnie na efekty wizualne i dźwiękowe.

Oprócz Alicji w krainie czarów bębny zdobią postaci Szalonego Kapelusznika, białego królika, Kota Dziwaka z Cheshire, a także hipnotyzujące zegary, imbryk z kawą czy muffinki z tajemniczym kompotem. Mamy też litery i liczby, które wygrywają najczęściej, ale są też najmniej płatne. Symbol 9 i 10 da nam maksymalnie 200 monet, następne są litery J, K i Q, za które można zdobyć 300. Najlepiej płatna z tego grona jest litera A, oferuje bowiem 500 monet.

Wygrywające kombinacje rozpoczynają się na pierwszym bębnie po lewej (z wyłączeniem symbolu scatter) i biegną wzdłuż ostatniej szpuli po prawej. Wygrywa tylko najwyższa kombinacja jednego symbolu.

Alice in Wonderland - zasady gry

alice in wonderland tabela

Grę uatrakcyjniają tajemnicze symbole. Zegar jest symbolem wild i zastępuję wszystkie pozostałe symbole na bębnach za wyjątkiem symbolu scatter. Może pojawiać się on tylko na środkowych trzech bębnach, a na każdym z trzech środkowych walców może znajdować się tylko jeden symbol wild. Kombinacje z samymi symbolami wild nie mogą tworzyć wygranych. Jest on po to, by łącząc się z innymi symbolami utworzyć zwycięską linię. 

Informacje o grze Alice in Wonderland

Symbol rozproszony, czyli scatter to w grze Alice in Wonderland online imbryk. Scatter może pojawić się na wszystkich pięciu bębnach, ale na każdym walcu tylko jeden. Trafienie trzech lub więcej symboli dzbanka uruchamia 10 darmowych spinów z dodatkowymi symbolami wild. Jeśli darmowe obroty zostaną ponownie uruchomione w rundzie bonusowej, gracz odblokuje 10 dodatkowych free spinów. Dodatkowo trzy środkowe bębny mogą wyświetlać do trzech symboli wild, w związku z czym możliwe jest trafienie 9 symboli wild podczas darmowych spinów.

OprogramowanieBF Games
Liczba bębnów5
Linie wypłat243
Symbol wildTak
Symbol scatterTak
Auto-graTak
Alice in Wonderland online - szczegółowe informacje

Każdy postawiony zakład, który przyniesie nam wygrane można podwoić za pomocą opcji gamble. To rozgrywka typu 50:50. Mamy dwa kolory i jedną zakrytą kartę. Wybieramy czarny lub czerwony, w zależności od tego co naszym zdaniem znajduje się pod kartą. Jeżeli kolor będzie taki sam - wygrywamy, jeżeli przeciwny - przegrywamy.

Tajemniczości slotowi Alicja w krainie czarów dodaje także tło gry - tajemniczy las w pięknych kolorach różu i czerwieni, a na ich tle biały królik. Koniecznie trzeba też włączyć głos. Po ułożeniu kombinacji wygrywającej symbole nagle ożywają. Gdy kombinację ułożą zegary, te zaczynają tykać, słychać też odgłosy królika i miauczenie kota, a gdy na bębnach pojawią się trzy Alicje słyszymy głos wołający: Alice, Alice!

Darmowe kręceniaTak
Opcja gambleTak
Mnożnik wygranejTak
Gra bonusowaTak
JackpotNie
Kumulacja progresywnaNie
Alice in Wonderland online - szczegółowe informacje

Jack and the Beanstalk online

Ciekawym automatem wideo opartym na angielskiej baśni jest także Jack and the Beanstalk, czyli Jaś i magiczna fasola.

Jack and the beanstalk

Tu także możemy się przenieść do tajemniczej krainy, a to dzięki świetnej grafice i wyjątkowym postaciom w roli symboli. Mamy tu oczywiście Jasia i jego fasolkę, ale też konewkę do podlewania, siekierkę, kozę i skrzynię pełną skarbów. Usłyszymy też odgłosy natury - ćwierkanie ptaków i szelest liści.

Jack and the Beanstalk online to slot z 5 bębnami i 20 liniami wygrywającymi. Charakterystyczny w tej grze jest wędrujący symbol - walking wild, który zastępuje inne symbole, mnoży wygrane x3 i daje nam darmowe kręcenie, podczas którego przesuwa się o jeden bęben w lewo, zwiększając tym samym nasze szanse na wygraną. Minimum trzy symbole skrzynki, czyli słynny scatter aktywują 10 darmowych kręceń. Wygrane z rundy bonusowej również mnożone są x3.

Masę niespodzianek przyniesie też zebranie określonej liczby kluczy, które uruchamiają m. in. symbol expanding wild i stacked wild. Trzy symbole klucza zamieniają symbol walking wild w w dwie torby wypchane pieniędzmi. Sześć symboli klucza daje nam trzy symbole złotej kury, a zestaw dziewięciu kluczy zmienia symbol walking wild w złotą harfę.

FAQ - pytania o Alice in Wonderland

Alice in Wonderland online to niezwykły slot znanego producenta, BFGames. Na naszej stronie znajdziecie podobny slot tej samej firmy, Magic Queens online. Inne podobne sloty to m.in. Crystal Ball, Magic Mirror Deluxe czy Golden Touch.

Alice in Wonderland online jest dostępny na naszej stronie. Niestety, tego automatu nie znajdziesz w Total Casino.

Automat Alice in Wonderland jest dostępny w zagranicznych kasynach, ale na mocy nowelizacji ustawy hazardowej, nie mogą one obecnie prowadzić działalności w polskiej przestrzeni Internetu. Nie ma zatem możliwości, aby zagrać w Polsce w Alice in Wonderland online na prawdziwe pieniądze.

Producentem automatu Alice in Wonderland online jest międzynarodowa firma, BF Games. Na naszej stronie znajdziecie także inne gry tego producenta, m.in. Magic Queens, Jewels World czy Pyramid Treasure.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *