American Hot Slot 27

O tej grze po prostu trzeba napisać. American Hot Slot 27 to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych przedstawicieli firmy Apex. To tradycyjna owocówka, która niestety dostępna jest tylko w kasynach i punktach naziemnych.

Spis treści
[Rozwiń]
american hot slot automaty online

Jak to możliwe, że tak popularny automat nie został przeniesiony do internetu? Sami nie wiemy. Ale nie ma tego złego...

Firmy zajmujące się oprogramowaniem gier pokusiły się o to, aby stworzyć maszyny wzorowane właśnie na American Hot Spot, a legalne kasyna online o to, aby udostępnić je graczom.

Poznajmy więc kilka gier przypominających pierwowzór, ale przede wszystkim sprawdźmy co takiego niezwykłego kryje się pod nazwą American Hot Spot.

Zasady gry na American Hot Slot 27

Na końcu nazwy często dodawana jest liczba 27. To rozszerzona wersja tego automatu do gry. American Hot Slot 27 składa się z 3-bębnów i 3-rzędów i 27 linii wygrywających. To rzadkość, aby przy tak małej liczbie rzędów i walców znalazło się aż tyle zwycięskich linii.

Co ciekawe - i niespotykane - aby było to możliwe niektóre symbole w ogóle nie leżą koło siebie. Właśnie to sprawia, że ten jednoręki bandyta cieszy się taką popularnością.

Na bębnach mamy słynne symbole. Oprócz owoców - pomarańczy, winogron, cytryn, arbuzów, wiśni i śliwek - na walcach kręcą się czerwone siódemki, dzwonki i gwiazdki.

american hot slot 27 tabela

American Hot Slot ma na symbolu gwiazdki napis "pay & win", w wersji rozszerzonej jest już sama złota gwiazda. Każdy symbol ma inną wartość. Najwyżej opłacane są gwizdy, następnie czerwone siódemki, z kolei najmniej wiśnie.

Próżno szukać w tym automacie firmy Apex symboli gamble czy scatter, rund bonusowych czy darmowych spinów. Ta gra to symbol prostoty - typowy jednoręki bandyta, jakie tworzono na samym początku. Stary, dobry, amerykański slot.

Maszyny hazardowe online

Może właśnie te cechy sprawiły, że American Hot Slot 27 nie przedostał się do internetu. Straciłby wtedy swój niepowtarzalny styl, został jednym z automatów do gry online. A tak może cieszyć się niesłabnącą renomą.

american hot slot 27 gamble

Maszyna ta ma jednak asa w rękawie, a mianowicie rundę gamble. Oznacza to, że po każdej wygranej możemy spróbować swoich sił w karcianej rozrywce. Na ekranie slota pojawi się jedna zakryta karta i dwa kolory - czerwony i czarny. Musimy wybrać jeden z nich. Następnie karta zostaje odkryta. Jeżeli będzie w takim samym kolorze, jaki wybraliśmy nasza wygrana zostanie podwojona. Niestety w innym wypadku przepadną nam monety zebrane w rundzie poprzedniej.

Na pewno warto wybrać się do kasyna naziemnego czy do salonu gier, aby posmakować gry na prawdziwym jednorękim bandycie. Wszyscy jednak wiemy, że taka wycieczka nie zdarza się często. O wiele łatwiej zasiąść przed komputerem z piwem czy kawą i grać na slotach przez internet.

American Gangster online

Jedną z gier, które przypominają automat American Hot Slot 27 jest American Gangster. Mamy tu zbliżoną liczbę linii wygrywających, bo aż 25. Symbol gangstera to tzw. wild, który zastępuje inne symbole i zwiększa nasze szanse na ułożenie kombinacji wygrywającej.

american gangster online

Jedyny symbol, który nie może zostać zmieniony to scatter, czyli drapacze chmur na tle zachodzącego słońca. Gdy pojawi się ich minimum trzy na dowolnym miejscu na bębnach oznacza to, że otrzymujemy darmowe kręcenia (za trafienie trzech - 5 spinów, za cztery - 15, za pięć - 25).

Podczas darmowych obrotów symbole na ostatnim bębnie (z wyjątkiem scattera) zastąpią inne, a mianowicie - „x2”, „x3”, „x5” lub „x10”. Jeżeli ułożymy kombinację z czterech takich samych symboli mnożnik na ostatnim walcu pomnoży naszą wygraną odpowiednio o 2, 3 5 lub 10 razy.

Ta gra choć odmienna od slotu American Hot Slot 27 ma w sobie amerykański styl z lat 20. Pieniądze, brylanty, piękne kobiety i goniący się nawzajem gangsterzy i policjanci.

Magic 27 online

Grą, która przypomina American Hot Slot 27 zarówno pod względem grafiki, jak i zasad jest również Magic 27.

magic 27 online

Mamy tu soczyste owoce, gwiazdki, dzwonki i siódemki, a więc dokładnie te symbole. Mamy też 3 bębny, ale o dziwo 27 to nie liczba linii wygrywających, ale magicznej gwiazdy, która daje nam duże wygrane. W tej grze w ogóle nie ma linii - aby wygrać należy ułożyć trzy takie same symbole.

Joker służy tu jako symbol wild, zastępując inne symbole. Z kolei gwiazda, a dokładniej trzy gwiazdy na dowolnych bębnach (lub dwie i jeden joker) dają nam wygraną Mystery. Na ekranie pojawi się pole z kilkoma migającymi kwotami. Przyciskiem start zatrzymujemy całą maszynę, a oznaczona kwota trafia na nasze konto.

Gra jest bardzo prosta, czarne tło jeszcze bardziej uwypukla kolorowe owoce, a żywa muzyka zachęca do zakręcenia bębnami.

Jednoręki bandyta za darmo

Kilkanaście automatów typu hot spoty znajdziesz z kolei na naszej stronie. Są tu takie klasyki, jak Sizzling Hot online, Book of Ra, Lucky Lady's Charm czy Ultra Hot. Automaty online dostępne są za darmo bez rejestracji. Wystarczy, że klikniesz w artykuł z wybranym slotem i możesz grać do woli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *