Gry karciane z polskimi krupierami w Total Games! ♥♠

Magic Fruits online

⚠️ PONIŻSZA GRA TO WERSJA DEMO. NIE WYGRASZ PIENIĘDZY ANI NAGRODY RZECZOWEJ! MIŁEJ ZABAWY!

Magic Fruits to owocówka, która przysporzyła sobie fanów z całego świata. Co prawda nie znajdziemy tu nowoczesnej grafiki czy super bonusów, ale z pewnością będziemy się świetnie bawić. Wazdan – jedna z najlepszych firm z oprogramowaniem do gier już o to zadbał!

Spis treści
[Rozwiń]

Automaty do gry owoce zdobyły sobie zresztą największą popularność. To właśnie ich prostota przyciąga miłośników slotów. Zagrasz w nie w legalnych kasynach internetowych w Polsce.

Magic Fruits online automat do gry

magic fruits gra online

Magic Fruits online składa się z 3 bębnów i 5 linii wygrywających. Aby sprawdzić jak przebiega kombinacja można kliknąć kursorem na numery znajdujące się po obu stronach gry.

Tło jest zielone w żółte gwiazdki, z kolei na bębnach znajdziemy wielkie owoce - pomarańcze, śliwki, arbuzy, gruszki, maliny i winogrona, a więc mieszankę nieco inną niż w przypadku tradycyjnych owocówek (np. w Sizzling Hot czy Ultra Hot mamy cytryny i wiśnie, ale nie znajdziemy tam gruszek czy malin). Mamy jednak charakterystyczne dla tego typu gier symbole dzwonków i siódemek.

Magic Fruits - informacje o grze

Zamiast super bonusów, dodatkowych spinów czy ekstra symboli mamy po prostu symbole, które należy ułożyć w jednej z 5 linii. Gra jest więc nie tylko łatwa i szybka, ale też bardzo opłacalna. To właśnie klasyczne automaty mają najwyższą wypłacalność i wysoką częstotliwość wygranych. Minimalna stawka w grze to 0,01 na jedną linię. Maksymalna wynosi 1.

OprogramowanieWazdan
Liczba bębnów3
Linie wypłat5
Symbol wildNie
Symbol scatterNie
Auto-graTak
Magic Fruits online - szczegółowe informacje o grze

Brak funkcji dodatkowych nie oznacza, że gra jest nudna i monotonna. Rozrywkę urozmaica nam Joker. Ma on bowiem najwyższą wartość w grze, wynoszącą 0,40 - warto więc go wyczekiwać.

Kolejną opcją jest gamble, czyli tzw. funkcja ryzyka. Po każdym ułożeniu konfiguracji wygrywającej możemy podwoić swoją wygraną, gdy na ekranie gry pojawi się zakryta karta oraz dwa kolory do wyboru - czarny i czerwony. Wybór oczywiście należy do nas. Gdy już klikniemy na jeden z kolorów karta zostanie odkryta. Jeżeli będzie w wybranym przez nas kolorze stawką, którą wygraliśmy w rundzie podstawowej zostanie automatycznie podwojona. Jeżeli kolor karty będzie inny niestety przegrywamy naszą ostatnią wygraną.

Darmowe kręceniaNie
Opcja gambleTak
Mnożnik wygranejNie
Gra bonusowaNie
JackpotNie
Kumulacja progresywnaNie
Magic Fruits online - szczegółowe informacje o grze

Magic Fruits 27

magic fruits 27

Jak możemy się domyślić ta rozbudowana wersja gry składa się z 27 linii wygrywających. Do tego wprowadzono kilka opcji dodatkowych. Mamy m. in. mnożnik wygranej, a symbol Jokera ma nie tylko najwyższą wartość, ale pełni też funkcję symbolu wild, a więc zastępuje wszystkie inne symbole, zwiększając dzięki temu nasze szanse na wygraną.

Magic Fruits 81

W odróżnieniu od standardowej wersji automatu do gry Magic Fruits online, a także wersji z 27 liniami wygrywającymi - Magic Fruits 81 składa się z 4, a nie trzech bębnów. Oczywiście linii jest tu 81.

magic fruits 81 gra online

Aby wygrać należy ułożyć cztery takie symbole na jednej linii. Tradycyjnie obok magicznych owoców (a do kolekcji doszły jabłka i truskawki) mamy też czerwone siódemki, gwiazdki i oczywiście Jokera, który jest również symbolem wild.

Magic Fruits 4

Ta wersja jest najrzadziej spotykana. Trafiła do internetu delikatnie zmodyfikowana, ale jest równie fascynująca co wcześniej. Magic Fruits 4 składa się z 4 bębnów i 10 linii wygrywających - w nieco nietypowym ułożeniu. Oprócz symbolu wild, jakim jest joker możemy też trafić tu w jackpota.

Owocówka online za darmo

W Magic Fruits zagrasz za darmo bez rejestracji na naszej stronie. Znajdziesz u nas także inne sloty, np. Sizzling Hot, Book of Ra czy Dolphin's Pearl.

magic 27 slot

Polecamy też Automat Magic 27. To nic innego jak nieco zmieniona wersja Magic Fruits. Tyle, że nie od Wazdana, tylko Novomatic. Owoce kręcą się tu na 3 bębnach, a wygrana trafi w Twoje ręce po trafieniu 3 takich samych symboli (gra się w trybie all-play, a więc nie ma wyznaczonych linii wygrywających).

Joker zastępuje wszystkie inne symbole, a trzy gwiazdy "Magic 27" dają Ci wygraną Mystery. Na ekranie pojawi się światło, które porusza się w różnych kierunkach. Kliknij “start” a zatrzyma się ono na jednym z pól ze wskazaną kwotą. Wygrywasz jej równowartość!

FAQ - pytania o Magic Fruits online

Gry podobne do Magic Fruits to np. Red Hot Sevens Deluxe, Fruit Mania czy Super Duper Cherry.

Magic Fruits online znajdziecie na naszej stronie. Tego slotu nie znajdziesz w Total Casino.

Automat Magic Fruits online ma 5 linii wygrywających na trzech bębnach.

Automat Magic Fruits był dostępny w zagranicznych kasynach online, ale na mocy nowelizacji ustawy hazardowej, nie prowadzą one obecnie działalności w polskim Internecie. Nie ma zatem możliwości, aby zagrać w Polsce w Magic Fruits online za prawdziwe pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *