Pudzianator online

Pudzianator online do automat do gry, którego bohaterem jest Mariusz Pudzianowski, pięciokrotny Mistrz Świata Strongman. Tym samym posiada najwięcej tytułów Najsilniejszego Człowieka Świata. Po zakończeniu kariery strongmana zaangażował się w sztuki walki MMA. Ma na koncie kilkanaście wygranych pojedynków. Teraz Pudzian został twarzą gry slotowej, którą stworzyła polska firma Promatic Games.

Pudzianator online – automat

Pudzianator- automat do gry

Maszyna naszpikowana jest wieloma funkcjami i bonusami. Składa się z 5 bębnów i 27 linii wygrywających. Wśród symboli, które kręcą się na walcach znajdziemy pas, rękawice, ciężarek, oponę, litery i liczby oraz czerwone logo ze zdjęciem Mariusza Pudzianowskiego. Jest to jednocześnie symbol scatter, a ułożenie 3 takich symboli na jednej linii daje graczom darmowe spiny.

Jest jeszcze jeden znak – symbol wild, który zastępuje inne symbole i zwiększa możliwość wygranej. To logo Pudziana na niebieskim tle. Dodatkowo za ułożenie większej liczby tych samych symboli można otrzymać Big Win, Huge Win lub Mega Win. Zwycięska kombinacja ułożona jest od lewej do prawej strony. Minimalna stawka wynosi 0.05 euro, natomiast maksymalna 10 euro.

Informacje o grze Pudzianator online

Najlepiej płatny jest symbol pasa mistrzowskiego. Za ułożenie pięciu takich symboli w jednej linii można uzyskać 1000 żetonów, za cztery – 100, za trzy – 25, a za dwa – 5. Wysoko wypłacalnym symbolem są również rękawice. Za ułożenie 5 tych znaków można zgarnąć 500 monet. Najniższą stawkę posiada symbol scatter, ale pełni on inną funkcję w grze.

Pudzianator online tabela wygranych

Za trafienie 27 symboli w jednej grze, tzw. ściany – otrzymasz 405 darmowych kręceń. Za pięć symboli w jednej linii jest to 15 free spinów, za cztery – 10, a za trzy – 8. Co więcej wygrane z darmowych obrotów mnożone są x2.

Bardzo ciekawą funkcją jest opcja gamble. Po wygraniu rundy można podwoić zdobytą kwotę. Wystarczy kliknąć w przycisk gamble, a na ekranie pojawi się Mariusz Pudzianowski, który przymierza się do ciosu. Zadaniem gracza jest wybrać czy Pudzian trafi (HIT) czy spudłuje (MISS).

OprogramowaniePromatic Games
Liczba bębnów5
Linie wypłat27
Symbol wildTak
Symbol scatterTak
Auto-graTak
Pudzianator online – informacje o grze

Jeśli dobrze trafisz Twoja ostatnia wygrana zostanie podwojona, ale jeśli żle wytypujesz przegrywasz całą wygraną. Swoją dobrą passę można kontynuować. Masz maksymalnie 10 prób, z kolei maksymalna wartość, jaką można zgarnąć podczas gry hazardowej wynosi 100€. Minimalną wartość gamble można zmniejszyć o połowę tylko raz. Wynosi ona wtedy minimum 2€.

Darmowe kręceniaTak
Opcja gambleTak
Mnożnik wygranejNie
Gra bonusowaTak
JackpotNie
Kumulacja progresywnaNie
Pudzianator online – informacje dodatkowe o grze

Automaty od Promatic Games

Husaria - wygrana na slocie

Warto dodać, że gra Pudzianator online świetnie prezentuje się wizualnie, a tradycyjne przyciski z podstawowymi funkcjami gry zostały pomysłowo zastąpione na pas mistrzowski. Również dzięki muzyce możemy poczuć się jak na prawdziwym ringu. Tym bardziej, że oprócz wiwatów publiczności można usłyszeć także głos walczącego Pudziana.

RTP (Return To Player), czyli zwrot dla gracza wynosi 96,12%. To całkiem przyzwoity wynik. Widać to podczas rozgrywki. Nie udało nam się ułożyć ściany, ale za to prawie każde kręcenie przyniosło nam małe wygrane.

Podobnie prezentują się także inne sloty od Promatic Games. Kolejnym topowym automatem do gry online jest Husaria. To powrót do walk polskich huzarów, którzy muszą zmierzyć się z wrogami na krwawym polu bitwy.

Gra zdecydowanie dla miłośników historii. Innymi ciekawymi slotami jest Book od Mystery, nawiązujący do popularnej gry Book of Ra czy Red Hot Sevens – zamiennik najsłynniejszego slotu online – Sizzling Hot.

FAQ – gra Pudzianator online

Gdzie można zagrać w grę Pudzianator online za darmo?

Automat Pudzianator online to slot firmowany przez pięciokrotnego Mistrza Świata Strongmanów, zawodnika MMA, Mariusza Pudzianowskiego. Znajdziecie go w jedynym legalnym kasynie online, Total Casino.

Ile bębnów i lini wygrywających posiada automat Pudzianator online?

Automat Pudzianator online składa się z 5 bębnów i 27 linii wygrywających. Posiada także symbole wild i scatter (logo ze zdjęciem Mariusza Pudzianowskiego).

Jaka jest wypłacalność (współczynnik RTP) gry Pudzianator online?

Wypłacalność gry Pudzianator online jest dość wysoka. RTP (Return To Player), czyli zwrot dla gracza wynosi, 96,12 proc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.