Extra bonus na gry karciane ♥♠ Zarejestruj się w forBET

Wojna online u bukmacherów

Wojna online to jedna z cześciej poszukiwanych rozgrywek przez początkujących amatorów gier karcianych. Jej zasady, podobnie jak sam przebieg gry, nie są skomplikowane. Wojna online u bukmacherów to ciekawa alternatywa dla kasynowej gry karty na pieniądze.

Wojna online u bukmacherów

Od wprowadzenia nowelizacji ustawy o grach hazardowych gry karciane na pieniądze możliwa jest tylko w jedynym legalnym kasynie internetowym. Zmonopolizowanie rynku sprawiło, że operatorzy zakładów wzajemnych znaleźli niszę i wprowadzili do oferty zakłady na przebieg gier karcianych, w tym na karcianą wojnę. Zakłady bukmacherskie na symulowaną grę w wojnę znajdziemy u takich bukmacherów, jak:

  • STS
  • forBET
  • TOTALbet
  • LVbet
  • Superbet
  • Noblebet
  • Betcris
  • Etoto
  • BetX
  • PZBuk

Jak wygląda wojna online u bukmacherów? Stream ze studia krupierskiego transmitowany jest w czasie rzeczywistym na ekranie panelu gracza na stronie internetowej bukmachera. Gracz obstawia wynik rozgrywki, którą śledzi na żywo. STS korzysta z transmisji dostarczanej przez Betgames TV, TOTALbet ma własne studio, a pozostali bukmacherzy postawili na streaming TVbet.

Jak obstawiać wojnę online u bukmacherów?

Aby móc obstawiać, potrzebna jest rejestracja u danego bukmachera. W tym celu należy wypełnić dane w formularzu rejestracyjnym (więcej o procesie rejestracji piszemy w kolejnych akapitach).

Rejestrując się ze specjalnym kodem można uzyskać dodatkowe środki. Oto specjalne linki i kody promocyjne dla użytkowników naszej strony. W poniższej tabeli uwzględniliśmy wszystkie warianty gry karcianej wojna (tradycyjna wojna, wojna plus i Anda Bahar) oraz bardzo do niej podobną grę – dragon tiger.

  • Bukmacher
  • Gry
  • Bonusy
  • Oferta powitalna
    • wojna
    • 0 130 PLN zakład bez ryzyka (z kodem)
    • 1500 PLN trzy bonusy od depozytu
    • 60 PLN za wykonanie zadań
    1560 PLN 1690 PLN
    Stawki w STS: min. 2 PLN , max. brak, limit wygranej 500 000 PLN
    • wojna
    • Andar Bahar
    • 0 180 PLN cashback na gry karciane (z kodem)
    • 0 100 PLN freebet od depozytu 100 PLN (z kodem)
    • 2000 PLN bonus od 2. depozytu
    • 1000 PLN zakład bez ryzyka
    3000 PLN 3280 PLN
    Stawki w forBET: min. 5 PLN , max. 1000 PLN
    • dragon tiger
    • 20 PLN freebet bez depozytu (punkty FKP)
    • 600 PLN cashback
    • 0 10 PLN freebet (z kodem)
    • 200 PLN od 2. wpłaty
    820 PLN 830 PLN
    Stawki w Fortunie: min. 2 PLN , max. wygrana 30 000 PLN (bakarat, DT), 50 000 PLN (poker)
    • wojna
    • 20 25 PLN za rejestrację konta stałego (z kodem)
    • 10 PLN za udzielenie zgód marketingowych
    • 200 PLN zakład bez ryzyka
    • 5000 PLN bonus 100% od 1. wpłaty
    5230 PLN 5235 PLN
    Stawki w TOTALbet: min. 1 PLN , max. 10 000 PLN
    • wojna
    • wojna plus
    • Andar Bahar
    • 0 25 PLN freebet od depozytu
    • 400 PLN bonus od 1. wpłaty na gry (wymienny na 1250 PLN na ofertę sportową)
    • 1000 PLN bonus od 2. wpłaty
    • 250 PLN bonus od 3. wpłaty na gry i sporty wirtualne
    • 20 PLN na pierwszy zakład w aplikacji
    2520 PLN 2545 PLN
    Stawki w Noblebet: min. 0,5 PLN , max. 5000 PLN
    • wojna
    • wojna plus
    • Andar Bahar
    • 0 20 PLN freebet od depozytu
    • 333 PLN zakład bez ryzyka
    • 20 PLN bonus bez depozytu
    • 600 PLN bonus od 1. wpłaty na gry i wirtualki (wymienny na 1500 PLN na ofertę sportową)
    • 1500 PLN bonus od drugiego depozytu
    • 20 PLN na sporty wirtualne
    • 50 PLN na pierwszy zakład w aplikacji
    3423 PLN 3443 PLN
    Stawki w LVBet: min. 0,5 PLN , max. 5000 PLN
    • wojna
    • Andar Bahar
    • 0 34 PLN freebet od depozytu
    • 3500 PLN zakład bez ryzyka
    • 200 PLN bonus od pierwszego depozytu
    • 20 PLN za pobranie aplikacji
    3720 PLN 3754 PLN
    Stawki w Superbet: min. 2 PLN , max. 5000 PLN
    • wojna
    • Andar Bahar
    • 1300 PLN bonusy od depozytu
    • 100 PLN freebety
    1400 PLN
    Stawki w Betcris: min. 1 PLN , max. 2000 PLN
    • wojna
    • Andar Bahar
    • 300 PLN bonus 200% od depozytu
    • 20 PLN bonus w aplikacji
    300 PLN 320 PLN
    Stawki w Etoto: min. 1 PLN , max. 25 000 PLN
    • wojna
    • wojna plus
    • 50 PLN freebet od depozytu
    • 1000 PLN zakład bez ryzyka
    1050 PLN
    Stawki w PZBuk: min. 5 PLN , max. 5000 PLN
    • wojna
    • 1500 PLN bonus od depozytu
    • 25 PLN freebet
    1525
    Stawki w BetX: min. 2 PLN , max. 10 000 PLN

Wojna online u bukmacherów – limity stawek i wygranych, bonusy

Zakłady bukmacherskie na wojnę online

Przyjrzymy się zatem dostępnym zakładom na wojnę online u poszczególnych bukmacherów i kurosom na nie.

Wojna online w BetGames STS

wojna online betgames sts
Wojna online – rozgrywka w BetGames STS

Jak grać w wojnę online w BetGames STS? Rozgrywka odbywa się  w czasie rzeczywistym, z udziałem dwóch stron – gracza i krupiera. Ten drugi wykłada jedną odkrytą kartę przed każdą stroną rozgrywki, w każdym rozdaniu.

Karty są rozdawane jedna po drugiej, a gracz zawsze otrzymuje pierwszą kartę. Celem gry jest zdobycie wyższej karty, zgodnie z ustalonymi rangami (asy są uznawane za najsilniejsze karty, zaś dwójki za najsłabsze). Wojna (remis w kartach) ma miejsce wtedy, gdy gracz i krupier otrzymają karty o takiej samej wartości.

W Betgames STS możemy obstawiać wygraną gracza/krupier, remis, kolory, barwy i wysokość karty krupiera lub gracza. Oto lista zakładów:

  • wygrana krupier
  • wygrana gracza
  • remis (wojna)
  • czerwona karta u gracza / krupiera
  • czarna karta u gracza / krupiera
  • karta kier u gracza / krupiera
  • karta pik u gracza / krupiera
  • karta karo u gracza / krupiera
  • karta trefl u gracza / krupiera
  • karta wyższa niż 8 u gracza / krupiera
  • karta niższa niż 8 u gracza / krupiera
  • karta z figura (król, dama, walet) u gracza / krupiera
  • karta numerowana lub as u gracza / krupiera

Obstawiaj wojnę online w TOTALbet

Wojna w TOTALbet „prowadzona” jest w języku polskim, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjna dla osób, które chcą dokładnie rozumieć, co dzieje się na stole. Rozgrywka polega na typowaniu wyniku w symulowanej grze karcianej między graczem a krupierem. Gracz może wytypować trzy wyniki rozgrywki: wygraną krupiera, remis lub wygraną gracza, a także zakłady dodatkowe na to, że kolejna karta gracza / krupiera będzie:

  • czarna
  • czerwona
  • pik
  • karo
  • kier
  • trefl
  • mniejsza niż 8
  • blotką
  • figurą
  • asem

Rozgrywka rozpoczyna się w momencie pojawienia się kursów na zdarzenia, przed rozdaniem pierwszej karty. To czas na zawarcie zakładu w pierwszym etapie rozgrywki. Przed wyłożeniem pierwszej karty kursy zostają zamknięte. Następnie krupier wykłada jedną odkrytą kartę na polu gracza, a kursy na poszczególne zakłady zostają zaktualizowane i otwarte. Gracz może dokonywać obstawień do momentu zamknięcia zakładów przed wyłożeniem karty dla krupiera.

Zgodnie z zasadami wojny krupier wygrywa w momencie, gdy karta na polu Krupier ma wyższą rangę niż karta na polu Gracz. Zwycięstwo gracza oznacza, że karta na polu Gracz ma wyższą rangę niż ta na polu Krupier. Remis jest wtedy, gdy karty w polu Krupier i Gracz mają taką samą rangę.

Gra prowadzona jest za pomocą 6 tali kart po 52 karty w każdej talii. Karty rozkładane są oraz tasowane na wizji i umieszczane w maszynce do tasowania kart, skąd wyjmuje je krupier.

Wojna online w pozostałych bukmacherów

U bukmacherów, korzystających z transmisji TVbet (forBET, LVbet, PZBuk, Superbet, Noblebet, Betcris, Etoto, BetX, Betfan, BestBet24, Betters) można typować następujące zakłady:

  • wygraną krupiera
  • wygraną gracza
  • remis (wojnę)
  • wygrana krupiera / gracza kartą trefl
  • wygrana krupiera / gracza kartą karo
  • wygrana krupiera / gracza kartą kier
  • wygrana krupiera / gracza kartą pik
  • kolor karty krupiera / gracza to trefl
  • kolor karty krupiera / gracza to karo
  • kolor karty krupiera / gracza to kier
  • kolor karty krupiera / gracza to pik
  • barwa karty krupiera / gracza to czerwona
  • barwa karty krupiera / gracza to czarna

Porównanie kursów bukmacherskich na wojnę

Kursy bukmacherskie zmieniają się podczas trwania rozgrywki (na przykład po wyłożeniu karty gracza) oraz w zależności od wyniku poprzednich rozgrywek i rozegranych do tej pory kart. W poniższej tabeli umieściliśmy kursy przed rozdaniem pierwszej karty. Oto wysokość kursów na podstawowe zakłady – wygraną krupiera, wygraną gracza i remis.

Bukmacher GraczKrupierwojna (remis)
STS1,98-2,001,98-2,0012,44 -14,15
forBET1,97-2,061,97-2,0614,00-20,00
TOTALbet2,022,0212,09
LVBet1,94-2,051,94-2,0513,00-16,00
PZBuk1,87-1,941,87-1,949,60-15,00
Superbet1,94-2,021,94-2,0215,00-17,00
Noblebet1,94-2,081,94-2,0810,00-16,00
Betcris1,97-2,031,99-2,0314,00-25,00
BetX1,94-2,041,94-2,0413,00-16,00
Etoto1,97-2,031,99-2,0314,00-25,00
Wojna online u bukmacherów – kursy marzec 2022

Zasady obstawiania wojny online

Pierwszą rundę zakładów można przeprowadzić przed rozdaniem kart przez krupiera w danej rozgrywce. Uczestnicy zakładów obstawiają tylko jeden wynik na kuponie, jednak można postawić jednocześnie kilka kuponów. Drugą rundę zakładów w danej rozgrywce można przeprowadzić po odebraniu przez gracza pierwszej karty i zaktualizowaniu kursów.

W STS typujący ma 10 sekund na postawienie zakładu, a u pozostałych bukmacherów jest – 20 sekund.

Cały przebieg gry i procedury odbywają się w taki sposób, aby obstawiający mógł cały czas obserwować to, co dzieje się na stole. Karty po specjalnym kodzie czyta skaner, jeśli z przyczyn technicznych karta nie zostanie odczytana, zakład jest anulowany.

STS oferuje graczom także czat na żywo, na którym mogą w czasie rzeczywistym prowadzić rozmowy na temat zakładów, konsultacji dotyczących zawieranych zakładów, kursów, typów. Warto jednak zapoznać się z regulaminem czatu, ponieważ za jego złamanie bukmacher możne zablokować opcję czatu dla danego gracza

Wygrana to iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki (pomniejszonej o podatek bukmacherski 12 proc.) i kursu. Maksymalne i minimalne limity stawek / wygranych są ustalane przez danego bukmachera (patrz tabela na początku artykułu).

Wojna online – rodzaje i odmiany

Powyżej opisaliśmy zakłady na tradycyjną wojnę online, ale bukmacherzy nie ustają we wprowadzaniu do swojej ofert różnych odmian znanych kasynowych gier. Obecnie obstawiać możemy trzy rodzaje gier, które przypominają regułami wojnę. Sa to:

  • wojna plus
  • Andar Bahar
  • Dragon Tiger

Wojna plus zakłady bukmacherskie

Pod koniec 2021 część z bukmacherów, którzy do tej pory oferowali zakłady na wojnę, wprowadziło także pokrewna grę – wojnę plus. Zakłady na wojnę plus znajdziecie u takich bukmacherów, jak:

  • LVBet
  • Noblebet
  • Bestbet24
  • PZBuk
  • Betfan
  • BestBet24

Jak obstawiać wojnę plus? Rozgrywka polega na odgadnięciu, jaką kolejną kartę położy krupierka na stół. W grze używa się jednej talii złożonej z 54 kart (standardowa talia z dwoma jokerami – jednym czerwonym i jednym czarnym). Obstawiać można:

  • wartość karty (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10)
  • figurę (J, Q, K, A, Joker)
  • kolor (karo, trefl, pik, kier)
  • barwę (czarna / czerwona)
  • blotkę lub figurę

Oprócz wygranych wynikających z kursów, gracze mogą otrzymać bonus.

Andar Bahar online u bukmacherów

Andar Bahar to gra w karty, bardzo popularna w Indiach. Wersja dostępna u polskich bukmacherów bardzo przypomina wojnę online. Rozgrywka odbywa się talią 52 kart. Jej celem jest zgadnięcie, czy karta Abdar czy karta Bahar będzie miała taką samą wartość, jak środkowa karta, zwana jokerem.

Zakłady na Andar Bahar online dostępne są u siedmiu bukmacherów:

  • forBET,
  • LVbet,
  • Etoto,
  • Noblebet
  • Superbet,
  • Betfan
  • Betcris

Naszym zdaniem najlepszym bukmacherem do obstawiania zakładów na Andar Bahar jest Etoto, ponieważ ma jedne z najwyższych kursów oraz wysoką stawkę maksymalną.

Podczas transmisji TVBet widzimy stół podzielony na dwie części, na które krupier wykłada po karcie. O wygranej decyduje karta centralna, zwana też kartą środkową, a w poniższych zakładach – jokerem.

Na początku rozgrywki krupierka wykłada kartę jokera, a następnie rozpoczyna naprzemienne rozdawanie karta na każdą ze stron – Andar i Bahar, rozpoczynając od Andar. Rozgrywka kończy się w momencie, kiedy na jednej ze stron pojawi się karta odpowiadająca wartości karty środkowej (jokera).

Jak obstawiać zakłady na Andar Bahar online? Podstawowy zakład polega na odgadnięciu, czy karta o wartości odpowiadającej jokerowi zostanie rozdana po stronie Andar czy Bahar. Gracz może obstawiać także dodatkowe zakłady, m.in. na liczbę kart, którą rozda krupier do końca rozgrywki, kolor karty wygrywającej i wartość jokera.

Oto porównanie kursów bukmacherskich na Andar Bahar:

Noblebet LVbetSuperbetEtotoforBETBetcris
Andar1,841,841,841,841,841,84
Bahar1,961,961,961,961,961,96
1-5 rozdanych kart3,503,503,503,503,503,50
6-10
rozdanych kart
4,384,384,384,384,384,38
11-15 rozdanych kart5,625,625,625,625,625,62
16-25 rozdanych kart4,364,364,364,364,364,36
26-30 rozdanych kart15,0015,0015,0015,0015,0015,00
31-35 rozdanych kart25,0025,0025,0025,0025,0025,00
36-40 rozdanych kart50,0050,0050,0050,0050,0050,00
powyżej 41 rozdanych kart120,00120,00120,00120,00120,00120,00
joker dokładnie 712,0012,0012,0012,0012,0012,00
karta wygrywająca czerwona1,901,901,901,901,901,90
karta wygrywająca czarna1,901,901,901,901,901,90
Andar Bahar online – gry karciane u bukmacherów – kursy marzec 2022

Dragon Tiger online w Fortunie

Kolejną grą podobną do wojny online jest jest azjatycka odmiana, czyli Dragon & Tiger. Rozgrywana jest zazwyczaj jedną talią, składającą się 52 kart. Jej zasady są bardzo proste. W grze, podobnie jak w Andar Bahar mamy dwie strony – Dragon & Tiger (smok i tygrys). Wygrywa ta strona, po której wyłożona zostaje wyższa karta. Jednak w przeciwieństwie do tradycyjnej wojny w Dragon & Tiger as jest kartą o najniższej wartości.

Zakłady bukmacherskie na Dragon & Tiger dostępne są jedynie w Bet on Games w Fortunie. Oprócz wygranej karty tygrysa, wygranej karty smoka i remisu możemy typować karty parzyste i nieparzyste, wysokie i niskie. Oto lista dostępnych zakładów:

  • wygrana smoka
  • wygrana tygrysa
  • wojna (remis)
  • smok nieparzysty
  • tygrys nieparzysty
  • smok parzysty
  • tygrys parzysty
  • smok duży
  • tygrys duży
  • smok mały
  • tygrys mały

Jak obstawiać Dragon & Tiger i jakie są kursy, sprawdźcie w przewodniku na temat gry Dragon & Tiger.

Jak wygląda rejestracja u bukmachera?

Znacząca część bukmacherów oferuje możliwość szybkiej rejestracji (tzw. konto tymczasowe), które pozwala na grę, ale nie możemy wypłacić wygranych pieniędzy.

betgames sts kod bonusowy

Aby założyć konto należy podać m.in. adres e-mail, ustawić hasło, podać numer telefon komórkowego (przyjdzie na niego SMS z kodem weryfikacyjnym). Istotnym krokiem na tym etapie rejestracji jest wpisanie.

Należy także wpisać kod promocyjny. Dzięki takim kodom promocyjnym można uzyskać dodatkowe środki na grę – listę kodów znajdziecie na górze tego artykułu.

Wymagane są także zgody. Należy oświadczyć, że jest się osobą pełnoletnią oraz zaakceptować postanowienia regulaminu i polityki prywatności. Te zgody są obligatoryjne, natomiast zaznaczenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych jest nieobowiązkowe.

Następnie, w kolejnym etapie rejestracji gracz musi podać imię, nazwisko, państwo urodzenia, numer PESEL itp. Następnie zaakceptować zasady przyznawania bonusu oraz oświadczyć, że wszystkie dane podane w formularzu są zgodne z prawdą, a środki przeznaczone na grę pochodzą z legalnego źródła.

W trzecim etapie szybkiej rejestracji należy ustawić limity gry: dzienny i miesięczny limit czasu gru oraz dzienny i miesięczny limit kwotowy na grę.

Aby dokonać wpłaty na konto i zawierać zakłady wystarczy nam szybka rejestracja (nie jest ona dostępna u bukmachera forBET). Natomiast, aby wypłacić wygrane środki, musimy dokonać pełnej rejestracji konta. To oznacza, że należy podać kolejne dane: adres zamieszkania, numer konta bankowego oraz przesłać zdjęcia dowodu osobistego.

Gra wojna online – zasady

Wojna to klasyczna karciana gra dla dwóch osób. Do gry używana jest standardowa talia 52 kart, która jest dzielona na równe części i rozdawana graczom. Wygrywa wyższa z zagranych przez graczy kart. Jeśli obie zagrane karty mają taką samą wartość, dochodzi do wojny. Sama gra w wojnę jest znana od stuleci, bo jej początki sięgają XV wieku i należy ona do grupy najstarszych znanych nam gier karcianych. Jej zasady są wyjątkowo proste, dlatego jest niesamowicie popularna na całym świecie. Gracze doceniają tę grę także za jej dynamikę.

Punktacja kart w wojnie

Podstawowa zasada gry w wojnę jest taka, że wygrywa karta silniejsza. As jest najsilniejszą kartą w układzie, a dwójka – najsłabszą. Natomiast, w azjatyckiej odmianie wojny, Dragon Tiger, as jest karta najsłabszą.

wojna online karty

Oto ważność kart w klasycznej odmianie wojny:

  • as jest najmocniejszą kartą w talii
  • król jest mocniejszy od wszystkich kart oprócz asa 
  • dama jest mocniejsza od wszystkich kart oprócz asa i króla 
  • walet jest mocniejszy od wszystkich kart oprócz asa, króla i damy
  • 10 jest mocniejsza od 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 
  • 9 jest mocniejsza od 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2
  • 8 jest mocniejsza od 7, 6, 5, 4, 3, 2
  • 7 jest mocniejsza od 6, 5, 4, 3, 2
  • 6 jest mocniejsza od 5, 4, 3, 2
  • 5 jest mocniejsza od 4, 3, 2
  • 4 jest mocniejsza od 3, 2 
  • 3 jest mocniejsza od 2 
  • 2 jest kartą najsłabszą

FAQ – wojna online u bukmacherów

♠ Czy zakłady na wojnę online są legalne?

Tak, zakłady na wojnę online są w pełni legalne, bowiem użytkownik serwisu bukmacherskiego nie bierze udziału w grze, a jedynie typuje wynik danej rozgrywki.

♦ U jakich bukmacherów jest dostępna wojna online?

Zakłady na wojnę online dostępne są u takich bukmacherów, jak: STS, TOTALbet, PZBuk, Noblebet, LVBet, BetX , Betcris, forBET, PZbuk, Etoto oraz Superbet.

♠ Jakie są rodzaje zakładów na wojnę online?

W zależności od operatora, dostarczającego transmisję do bukmachera, poza zakładami na wygrana krupiera, wygrana gracza i remis, możemy obstawiać kolory, barwy i wysokość karty krupiera lub gracza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.